طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس، طراح سایت وردپرس، طراحی قالب وردپرس، طراحی پوسته وردپرس، طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت وردپرسی ارزان. وردپرس (wordpress) یکی از سیستم های مدیریت محتوا جهانی است که اکثر وبمسترها برای افراد و سازمان هایی که نیاز به طراحی سایت با سرعت بالا و سئو خوب دارند بکار می گیرند. طراحی سایت وردپرس همانند دیگر سیستم های مدیریت محتوا برای ایجاد سایت های فول داینامیک با قابلیت های بسیار بالا و سرعت لود مناسب طراحی گردیده و هر ساله طراحان جهان نسبت به بهبود کارآیی و بروز رسانی آن در حال تلاش هستند.

wordpressطراحی سایت با وردپرس به دلیل آماده بودن هسته و همچنین تم های متنوع در سریع ترین زمان و با هزینه بسیار پایین انجام می گیرد و افزونه های این سیستم دارای تنوع بسیار بالایی نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا می باشند. تنوع سایت های وردپرس بسیار بالا است و در این بخش به نمونه هایی اشاره می کنیم:

1-طراحی سایت دانلود
2-طراحی سایت شخصی
3-طراحی سایت خبری
4-طراحی سایت شرکتی
5-طراحی سایت آموزشی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای امنیت و سرعت بسیار بالایی نسبت به دیگر سیستم ها می باشد. از محسنات CMS وردپرس بروزرسانی خودکار نسخه های جدید آن می باشد. کاربر می تواند به راحتی با یک کلیک سیستم خود را بروزرسانی کند که این قابلیت در جوملا وجود ندارد و شما نیاز دارید پس از بروزرسانی نسخه جوملا کلیه ماژول ها و کامپوننت های آن و حتی قالب سایت خود را هم بروزرسانی کنید. که در برخی مواقع شاید مجبور به طراحی سایت مجدد باشید.
طراحی سایت ارزان با وردپرس با هاست و دامنه رایگان.

wordpress-3 wordpress-2 wordpress-1
نمونه کار 3 نمونه کار 2 نمونه کار 1
wordpress-6 wordpress-5 wordpress-4
نمونه کار 6 نمونه کار 5 نمونه کار 4
sample-site9 sample-site8 sample-site7
نمونه کار 9 نمونه کار 8 نمونه کار 7

 

Save

Save

Summary
Review Date
Reviewed Item
WordPress Site Design
Author Rating
5